DENIS BOROVKA - sezóna 2013

Deniho první závodní rok byl velmi úspěšný a svými výkony se dostal mezi desítku nejlepších závodníků Středočeského kraje ve svém ročníku. Kompletní porovnání je ke stažení zde.

Středočeský pohár nejmladšího žactva - 6.kolo

21.12.2013 Kladno, krytý bazén 25 metrů

Denča zaznamenal na těchto závodech opět posun ve svých osobních maximech, super výsledek zaplaval na padesátce motýlkem, kde si osobák zlepšil o celých sedm vteřin. Předvánoční čas tak s celým oddílem proběhl v dobré náladě a všichni se moc těší na závody v novém roce 2014.

100 m polohový závod 1:59,1 18 5

Kompletní výsledky ke stažení zde a fotky jsou zde.

38. Vinohradská veteraniáda

23.11.2013 Praha - Vinohrady, krytý bazén 25 metrů

Deni se zúčastnil vloženého závodu dětí "plav, jak umíš" na trati 50 m volný způsob, kde zaplaval opravdu krásný čas 00:46,6 a obsadil celkové 8.místo (ve své kategorii ročníku 2003-2006 4.místo). Taky si zaplaval dvogenerační štafetu 3x25 m volný způsob se svou, o dva roky mladší, sestřičkou a taťkou (doštafetovali se na 15.místě časem 1:14,0).

Kompletní výsledku jsou zde a fotky jsou zde.

Středočeský pohár nejmladšího žactva - 5.kolo

9.11.2013 Kralupy nad Vltavou, krytý bazén 25 metrů

Deni dále zlepšil své časy na všech zaplavaných tratích. Nově si dal 100 m polohový závod a nastoupil ve štafetě 4x50 m polohový závod kde plaval motýlkářský úsek a ve štafetě 4x50 volný způsob se kterou obsadil krásné druhé místo. Všichni z týmu si podzimní den moc užili.

5.10.2013 Kolín, krytý bazén 25 metrů

Vlastně hned po prázdninách a po pár tréninzích v novém družstvu, se Denča zúčastnil dalších závodů v plavání. Tentokrát poprvé poznal, jaký je to pocit, stát se členem štafety. Deniho malá nervózita po příjezdu a po rozplavání se brzo rozplynula a celé družstvo strávilo příjemný plavecký den.

50 m volný způsob 00:49,2 38 9
50 m volný způsob (ve štafetě 4x50 PZ) 00:48,6 - -
100 m volný způsob 01:52,3 21 5
50 m motýl 01:09,9 6 2
50 m znak 00:56,4 27 9

Kompletní výsledky jsou zde a fotky zde.

Středočeský pohár nejmladšího žactva - 3.kolo

18.5.2013 Kutná Hora, krytý bazén 25 metrů

Denča se vůbec poprve postavil na start závodů v plavání a to hned na třech tratích. Byl trošku nervózní, ale hned po doplavání první trati nervózita opadla a závody si spolu s kamarády a kamarádkami moc užil.

50 m volný způsob 00:51,7 22 4
100 m volný způsob 01:55,4 20 7
50 m znak 00:55,3 20 8